KIT LEADER 5 Sada dvou pístových pohonů na křídlovou bránu PROTECO
Sada dvou pístových pohonů a doplňků na dálkové ovládání pro kompletní montáž na křídlovou bránu do max. 7m délky obou křídel.
Naše cena:
18937.71 Kč
x
Katalogová cena: 20146.50 Kč
Sleva:
6 %
Cena bez DPH: 15651.00 Kč
Kód: 170680011
Dostupnost:
skladem
Detailní popis produktu:

SUPER CENA - ŠPIČKOVÁ KVALITA !

Akční sada dvou pístových pohonů a doplňků na dálkové ovládání pro kompletní montáž na křídlovou bránu do max. 7m délky obou křídel.

Tato kompletní sada je úplná a není nutné pro bezpečnou a bezproblémovou montáž dokupovat další doplňky. Sada je sestavena z velmi kvalitních pohonů Leader s antikorovým pístem se sroubovicí.

Tyto motory jsou bezproblémově funkční jak letních horkých měsících, tak i v extrémních mrazivých podmínkách. Řídící elektroniku lze naprogramovat až 20 různými parametry viz níže.

Sada obsahuje : Dva velmi kvalitní a silné motory Leader 5, 2 klíče na odblokování převodovky v případě výpadku el. energie u každého pohonu, držáky motorů i pístů, rozběhový kondenzátor, řídící jednotku Q 36A s programovacím režimem a přijímačem dálkového ovládání 433,92MHz, maják Profesional 24V, klíčový spínač RS 15, pár ochranných fotobuněk RF 36, 2x dálkový ovládač HIT 3 s 3 kanálovým ovládáním - můžou se ovládat až 3 různá vrata nebo brány apod.

Vše je dodáváno v jedné přepravní krabici i s podrobným návodem na montáž pohonu zapojení a programování řídící elektroniky.

Návody, připojené dokumenty:
návod k montáži a použití.pdf, 668 kB
Dokument PDF
Q80A - CZ DD Technik.pdf, 2 MB
Dokument PDF
elektrická příprava.jpg, 48 kB
Obrázek JPG
Chyby při zapojení.doc, 35 kB
Dokument Wordu

© 2011 - 2019 Elektro-slevy.cz, All rights reserved.                  NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen                    realizoval: WA.cz