KIT Ace 3 Sada dvou pístových pohonů a doplňků PROTECO
Sada dvou pístových pohonů a doplňků na dálkové ovládání pro kompletní montáž na křídlovou bránu do max. 6m délky obou křídel.
Naše cena:
18141.53 Kč
x
Katalogová cena: 20267.50 Kč
Sleva:
10.5 %
Cena bez DPH: 14993.00 Kč
Kód: 170680013
Dostupnost:
skladem
Detailní popis produktu:

AKČNÍ CENA ZA KOMPLETNÍ SADU !

Výhody: Velmi kvalitní pohony ACE výrobce PROTECO, které byly přezkušeny v extrémních podmínkách a pod trvalou zátěží.

Pohon je vyjímečný svým uchycením motoru s převodovkou a 3 ložiskovým uložením pístu. Akční sada dvou pístových pohonů a doplňků na dálkové ovládání pro kompletní montáž na křídlovou bránu do max. 6m délky obou křídel.

Tato kompletní sada je úplná a není nutné pro bezpečnou a bezproblémovou montáž dokupovat další doplňky.

Sada je sestavena z velmi kvalitních pohonů Ace s antikorovým pístem se sroubovicí.

Tyto motory jsou bezproblémově funkční jak letních horkých měsících, tak i v extrémních mrazivých podmínkách. Řídící elektroniku Q 36A lze naprogramovat až 20 různými parametry viz níže.

Sada obsahuje: Dva velmi kvalitní a silné motory Ace 3, 2 klíče na odblokování převodovky v případě výpadku el. energie u každého pohonu, držáky motorů i pístů, rozběhový kondenzátor, řídící jednotku Q 36A s programovacím režimem a přijímačem dálkového ovládání 433,92MHz, maják Profesional 24V, klíčový spínač RS 15, pár ochranných fotobuněk RF 36, 2x dálkový ovládač HIT 3 s 3 kanálovým ovládáním - můžou se ovládat až 3 různá vrata nebo brány apod. Vše je dodáváno v jedné přepravní krabici i s podrobným návodem na montáž pohonu zapojení a programování řídící elektroniky.

Návody, připojené dokumenty:
návod Kit Ace 3.pdf, 1 MB
Dokument PDF
Q80A - CZ DD Technik.pdf, 2 MB
Dokument PDF
chyby při zapojení.doc, 35 kB
Dokument Wordu
el. příprava.jpg, 48 kB
Obrázek JPG

© 2011 - 2019 Elektro-slevy.cz, All rights reserved.                  NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen                    realizoval: WA.cz